Miami Beach

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Niisiis, et asi selgem oleks, siis kui admin sulle midagi ütleb (ehk siis Chad või Zack (või mõni muu pikema kogemusega rollimängur)), siis ära hakka vastu vaidlema. See ei lõppe hästi. Tänan tähelepanu eest.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Fusilli parmesano ja caffe latté
by Victoria Lewis Wed Nov 30, 2011 1:11 am

» This is my bitch!
by Zack Calhoun Wed Nov 30, 2011 1:09 am

» Mölakast
by Marius Rigot Wed Nov 30, 2011 12:32 am

» MASSITEEMA. Chris peab sünnipäeva!
by Christian McBate Sun Nov 27, 2011 3:54 pm

» Punamütsike huntide seas
by Jeremy D. Wyatt Fri Nov 25, 2011 5:53 pm

» Teeme möllu?
by Lucie Jones Fri Nov 25, 2011 1:02 pm

» Teema.
by Jeremy D. Wyatt Thu Nov 24, 2011 6:50 pm

» The bottom of the bottle...
by Anastasia Kuchiki Thu Nov 24, 2011 6:15 pm

» Väljas.
by Dolly Merland Wed Nov 23, 2011 11:07 pm

» Fashionweek
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 10:32 pm

» Boom!
by Anastasia Kuchiki Tue Nov 22, 2011 7:08 pm

» Sweet Love O Mine
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 2:35 pm

The House
#1 tuba Zack Calhoun ja Charles Yale
#2 tuba Natalie Evans ja Maria Quarter
#3 tuba Misty Everdeen ja Dolly Merland
#4 tuba Marius Rigot ja Christian McBate
#5 tuba Lucie Jones ja Melanie Owen
#6 tuba Demetri Hunter ja Logan Ward
Top posters
Chad de Rames

Zack Calhoun

Marius Rigot

Logan Ward

Lucie Jones

Christian McBate

Maria Quarter

Misty Everdeen

Jeremy D. Wyatt

Christina McBate

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 18 on Sat Jul 25, 2015 3:05 pm
Most active topic starters
Chad de Rames

Maria Quarter

Logan Ward

Zack Calhoun

Thomas McAfee

Dolly Merland

Lucie Jones

Marius Rigot

Christina McBate

Christian McBate

Share | 

Sweet Love O Mine

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Lucie Jones

Birthday : 1992-06-02

Miniankeet
Hüüdnimi: Luce, Annie
Vanus: 19-aastane

PostSubject: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:02 pm

Oli laupäeva õhtu ja pubi oli paksult rahvast täis. Ühe pubi kohta üsna arvestatava suurusega lava ette oli kogunenud enamus rahvast ning need, kes ära ei mahtunud, istusid baarileti ääres, jälgides sealt show'd, mis laval kohe käima läks. Nimelt oli Lucie parajasti lavale tulnud ja võis arvata, et sealt hakkab kohe midagi head tulema. Need kaamerad, mis lava ees olid ja Maja saate jaoks kõik üles salvestasid, andsid ju vaid indu juurde. Neidis istus pukile, mis lava keskele paigutatud oli ning haaras mikri kätte, alustades laulmist.

OT:
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Birthday : 1992-07-11

Miniankeet
Hüüdnimi: Christina

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:10 pm

Christina astus koos paari oma modellidest sõbrannadega pubisse vahetult enne show algust. Nukker oli see, et koht üsna rahvast täis oli ja neil väga kuskile end sättida polnud. Õnneks tegid kolm kena noormeest neile baarileti ääres kohe ruumi, kui Christina ja ta sõbrannad kuttidele armsad naeratused kinkisid. Neidis istus leti äärde ja tellis endale ühe mahla. Siis keeras ta end näoga lava poole ja jäi esinemist vaatama. Ta isegi tundis tüdruku ära, kes laulma läks.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:14 pm

Luce flirtis vahepeal kenasti oma kitarristiga, mis oli tegelikult üsna õel nipp, sest kuti tüdruk oli esiridades, aga no.. show must go on. Viimaks lugu lõppes ning neidis tänas nii rahvast kui ka enda bändi, hüpates siis lavalt maha. Rahva seast mõned õnnitlused vastu võtnud, suundus ta leti juurde. Kurk kuivas või nii. Kaameramees oli tal muidugi truult sabas. "Anna üks vesi," sõnas neidis kolleegile leti taga, seisatades mingite tsikkide kõrval.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:21 pm

"Hea show," naeratas Christina, kui Lucie nende juurde tuli. Tõesti oli. Ta imes läbi kõrre oma klaasist mahla. Tüdrukul oli kena hääl. Ei saanud mainimata jätta, et ka Chrissy siin oskas laulda, aga avalikult ta seda ei teinud. Üldjuhul. Tema esines pigem moelavadel ja fotograafide ees.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:23 pm

"Ma tänan," sõnas Lucie naeratades ja sai siis oma vee kätte, kulistades klaasi hetkega tühjaks. Kaameramees sättis end kuskile nende juurde seisma, et kogu vestlust korralikult linti võtta. Njah.. Luce oli nüüdseks harjunud juba. "Ainult mahla joodki?" küsis neidis veidi üllatunult.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:32 pm

Christina noogutas. "Ma olen modell. Ma ei tohi midagi sellist tarbida, mis mu välimusele kuidagi halvasti mõjuda võiks," selgitas Chrissy oma valikuid. Ta silmitses Lucie't hindavalt. Tema end kaamerast häirida ei lasknud, modell siiski ju. Kaamerad olid kohustuslik osa tema igapäevaelust.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:36 pm

"Mnjaa.. Pohmell pole just moelavade jaoks sobilik look," muigas Lucie. Üks kutt kadus baarileti äärest ning neidis omastas endale koha Christina kõrval. "Ma olen Lucie, muide," sõnas neidis kerge naeratusega. Kuigi ta nimi oli enne esinemist vist välja ka hõigatud.. Aga no.. neidis ei teadnud, kaua too modell seal olnud oli.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:38 pm

"Ma tean," sõnas Christina. "Mu vend osaleb samas saates," naeratas tütarlaps. Kui ta vaid teaks, mis räpaseid mänge ta vend Lucie'ga mänginud on. Ta teadis ainult mingeid vihjeid, mida saates näidati. Põhiline jäi neil igaljuhul näitamata. Sellele vaatamata teadis Christina, kes Lucie on.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 12:45 pm

Lucie lükkas enda klaasi baarmenile taas lähemale, kes selle veega täitis. Pubis oli ju kõigele lisaks palav ka. "Wow.. Su vend? Mis ta nimi on?" uuris Luce, püüdes samal ajal mõistatada, kes see olla võiks. Ühtki silmatorkavat sarnasust kellegagi nagu ka ei olnud. Samas oli Luce üks neist ka, kes beebisid lolli näoga vahtis ja mõtles, kust kõik selle 'tal on ema silmad' jutu välja võlusid. Lucie sai oma vee kätte ja rüüpas klaasist lonksu.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:00 pm

"Christian," vastas neidis. Ta rüüpas lonksu oma mahlast. "Mina olen Christina muidu," lisas ta sinna juurde. Ehk huvitas Lucie't tema nimi ka. Nad ju juba rääkisid siin.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:02 pm

Vastust kuuldes tõmbas Luce ehmatusest vee muidugi kurku ja köhatas paar korda enne kui rääkimisvõime tagasi sai. "Khm.. Vabandust," pomises neidis. Aga no.. Christiani õde.. Ja Luciel polnud ju aimugi, mida kõike telekas näidatud oldi. Oh wait.. Tüüp võttis tal hammastega rinnahoidja ära. Oh dear.. "Väga meeldiv," sõnas Lucie naeratust huulile manades.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:09 pm

"Oled kombes ikka?" küsis Christina pisut murelikult. Vee kurku tõmbamine pole naljaasi. "Teil susiseb midagi või ta mängib niisama?" küsis neidis kohe otsekoheselt. Miks muidu endale vett kurku tõmmata, kui saad teada, et su kõrval istub kellegi, kellega sa ühes majas elad, õde.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:14 pm

"Jaa, kõik on korras.. Ma lihtsalt üllatusin veidi," kinnitas Luce noogutades. Küsimust kuuldes kergitas ta veidi kulme ja viis siis hetkeks pilgu kaamera poole. Jeah.. Nende ees ta küll südant puistama ei hakanud. "Ma pole kindel. Eks näha ole," sõnas neidis kerge naeratusega.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:20 pm

"No, oma venna eest ma rääkida ei saa," sõnas Christina ning tõstis peaaegu tühjaks joodud mahlaklaasi letile. "Aga sa oled väga ilus," ei saanud Chrissy siiski mainimata jätta. Lucie oli tõesti ilus. Vaata, et lausa kahju, et ta tema vennaga semmib või midagi sinna kanti.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:28 pm

"Ta on muidu mängur..? Noh, et sa sedasi küsisid," uuris Luce. No muidu poleks ju Christina uurinud, kas kutt mängib ehk niisama temaga. "Aitäh.. Sina ka," sõnas neidis veidi kohmetult vastuseks. Jeah.. Ta oli varemgi tüdrukutelt selliseid komplimente saanud ja alati oli see pisut veider tema jaoks. Mitte, et ta homofoob oleks. Seda kindlasti mitte. Aga nomh.. Omad kogemused selliste asjadega. Ja Lucie ise oli ju sirge.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:33 pm

Christina viis pilgu kaamerasse ja sellelt tagasi Lucie'le. Ta vaikis. Ei hakka oma venda mingis halvas valguses näitama siin. "Ma ei tea, ma pole temaga aastaid korralikult rääkinud," lausus Christina oma klaasi näppides. "Ta oskab tõdrukuid hoida," lisas neidis. Ta tõesti oskas, kui ta tahtis. Vähemalt seda osa ta Christianis mäletas. Christina imes läbi kõrre viimase lonksu oma mahlast. "Oled kaua laulmisega tegelenud?" viis neidis teema mujale.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:37 pm

Lucie noogutas vaid, märgiks, et ta mõistis seda vaikimist. Kaamerad.. jeah.. Neidis võis ju nende olemasolu näiliselt unustada, aga tagasi hoidis ta end ikka. "Miks nii siis?" uuris Luce kergelt kulme kortsutades. Läksid tülli ehk? Neidis noogutas kergelt Christina lause peale, juues siis enda veegi lõpuni. "Nii kaua kui ma mäletan. Enamasti hobikorras, aga nüüd tahaks edasi jõuda kuskile sellega."
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:42 pm

"See saade pole minust," lausus Christina vaid ning naeratas. Ehk siis ta ei räägi oma peret puudutavatest asjadest selle kaamera ees. Kusjuures see väike kohvitamine Christianiga tõi neidisele üllatava tuntuse. Tema kohta uuriti rohkem kui varem, aga seda siiski väga vähe. "See saade on sulle kindlasti abiks. Inimesed märkavad seda," mainis ta. Linnas olid isegi reklaamid üleval, aga vaevalt osalejad ise teadsid, mida saates näidati.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:47 pm

"Jeah.. Sul on õigus," sõnas Lucie noogutades. Kaameramees oli küll veits pahase näoga, sest no.. Eks teda ka kiideti, kui ta midagi eriti mahlakat lindile sai ju. "Osalt seepärast ma saatesse läksingi. Aga eks neid põhjuseid oli mitmeid. Eelkõige on see siiski huvitav kogemus," nõustus neidis. Kuigi nomh.. See, et tema väike show teleekraanidele jõuab oli muidugi väga hea boonus.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:51 pm

"Ja on siis huvitav, kui nad su pesus tuhnivad?" uuris Christina sõbralikult naeratades. Temale see näiteks ei meeldinud. Ta oli rahul sellega, et veetis päevas tunde kaamerate ees ja lõpuks läks koju, kus ta sai diivanil lösutada ja jäätist otse topsist süüa, muretsemata selle pärast, et keegi teda selle eest hukka mõistaks. Või et see üldse miljonite silme ette jõuaks.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 1:55 pm

"Huvitav pigem selles mõttes, et ma kohtun uute inimestega ja saan end proovile panna," sõnas Lucie. "Pealegi.. Kui minust peaks kunagi laulja saama, on mul samamoodi kaamerad koguaeg sabas. Parem harjun ära juba," lisas neidis kergelt naerdes. Egoo.. Aga no.. Paparatsodega võrreldes oli saate võttemeeskond ikka kolm korda parem.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 2:00 pm

"Ja sa usud, et nad näitavad sind heast küljest? Et kui sa kuulsaks saad, ei kougi nad seda rämpsu üles? Kuulsaks saad sa küll, aga kahjuks jääd sa alati kõigi jaoks Maja Lucie'ks. Sedasi sa inimestele meelde jääd," kehitas Christina õlgu. Karm tõde. Muud midagi. Elu oli selline.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 2:02 pm

"Nad saavad mind näidata ainult sellest küljest, mille ma ise neile ette pööran," sõnas Luce kergelt kulme kortsutades. "Ma pole kunagi olnud 'Maja Lucie' ja minust ei saa ka kunagi seda isikut," lausus neidis kindlalt. Ta oli piisavalt tugeva iseloomuga, et mitte lasta endale pähe istuda.
Back to top Go down
View user profile
Christina McBate

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 2:10 pm

See polnud pähe istumine vaid lihtne fakt. Kõik kes kuskil tõsielusaates osalesid, said selle saate nime endale juurde. Lihtne fakt. "Seda arvad sina," muigas Christina kergelt. "Ausalt öeldes jäi esimese saate põhjal mul sinust küll üsna... No ütleme, et mitte hea mulje. Mitte kedagi teist seal ei näidata heast küljest. Ja kuna see on siiski tõsielu, mida näidatakse, ei usu inimesed, et te päris elus kuidagi teistmoodi olla võiksite," rääkis Christina. Naeratus tema näolt ei kadunud. See oli vaid tõde. Ta ei tahtnud õel olla ega midagi.
Back to top Go down
View user profile
Lucie Jones

Miniankeet

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   Tue Nov 22, 2011 2:18 pm

"See on minu elu ja minu valikud. Kui tahad kedagi kritiseerima tulla, siis mine räägi oma vennaga. Teda ehk huvitab ka su arvamus," sõnas Lucie, manades siis kena naeratuse näole. Jeah.. Kas Kelly Clarkson oli endiselt superstaari-Kelly? Nope. Ta oli Kelly Clarkson, ülemaailmselt tuntud lauljanna. Sama Leona Lewis'ega. Maja saade oli lihtsalt üks etapp Lucie elus, mis ei defineerinud ta olemust. Neidis oli hulk aega varem juba tuntud kui see saade alguse sai.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Sweet Love O Mine   

Back to top Go down

Sweet Love O Mine
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next