Miami Beach

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Niisiis, et asi selgem oleks, siis kui admin sulle midagi ütleb (ehk siis Chad või Zack (või mõni muu pikema kogemusega rollimängur)), siis ära hakka vastu vaidlema. See ei lõppe hästi. Tänan tähelepanu eest.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Fusilli parmesano ja caffe latté
by Victoria Lewis Wed Nov 30, 2011 1:11 am

» This is my bitch!
by Zack Calhoun Wed Nov 30, 2011 1:09 am

» Mölakast
by Marius Rigot Wed Nov 30, 2011 12:32 am

» MASSITEEMA. Chris peab sünnipäeva!
by Christian McBate Sun Nov 27, 2011 3:54 pm

» Punamütsike huntide seas
by Jeremy D. Wyatt Fri Nov 25, 2011 5:53 pm

» Teeme möllu?
by Lucie Jones Fri Nov 25, 2011 1:02 pm

» Teema.
by Jeremy D. Wyatt Thu Nov 24, 2011 6:50 pm

» The bottom of the bottle...
by Anastasia Kuchiki Thu Nov 24, 2011 6:15 pm

» Väljas.
by Dolly Merland Wed Nov 23, 2011 11:07 pm

» Fashionweek
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 10:32 pm

» Boom!
by Anastasia Kuchiki Tue Nov 22, 2011 7:08 pm

» Sweet Love O Mine
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 2:35 pm

The House
#1 tuba Zack Calhoun ja Charles Yale
#2 tuba Natalie Evans ja Maria Quarter
#3 tuba Misty Everdeen ja Dolly Merland
#4 tuba Marius Rigot ja Christian McBate
#5 tuba Lucie Jones ja Melanie Owen
#6 tuba Demetri Hunter ja Logan Ward
Top posters
Chad de Rames

Zack Calhoun

Marius Rigot

Logan Ward

Lucie Jones

Christian McBate

Maria Quarter

Misty Everdeen

Jeremy D. Wyatt

Christina McBate

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 18 on Sat Jul 25, 2015 3:05 pm
Most active topic starters
Chad de Rames

Maria Quarter

Logan Ward

Zack Calhoun

Thomas McAfee

Dolly Merland

Lucie Jones

Marius Rigot

Christina McBate

Christian McBate

Share | 

Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.

Go down 
AuthorMessage
Thomas McAfee
wannabe God

Birthday : 1990-12-30

Miniankeet
Hüüdnimi: Mac
Vanus: Sitaks ja peale ;)

PostSubject: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 12:59 am

Bentley alla parklasse jätnud viis Mac silmad kellale. Mõne tunniga saab vast hakkama, oli ta esimene lootusesähvatus, ning peale seda võib end lolliks süüa kodus telekat vahtides. Umbes tunni pärast oligi jalgpallur leidnud end juba istumas kohaliku kaubanduskeskuse mingist baari moodi asjandusest, kus ta oma keha kinnitamisega just lõpetanud oli, ning nüüdseks veel apelsini mahla viimaseid jääke nautis. Silmad huvitunult ringi liikumas oli tal siin linnas äärmiselt mugav hakanud. Kõigil oli endaga niipalju tegemist, et ta oli täiesti läbipaistev. Uskumatult hea tunne oli nii istuda ja süüa teades, et kui endale peale ajad, ei tee mingid kollase ajakirjanduse debiilikud sellest suurt draamat.

Marius.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Birthday : 1992-11-18

Miniankeet
Hüüdnimi: Canon
Vanus: 19

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 1:06 am

Kuni kaamerad ligi ei uju. Mariusel oli kuradi troll päev küll - läheb trenni, siis on saba taga ja teda filmitakse. Ta lööb oma kaameramehe uimaseks, kogemata - kogemata meelega sihitud pommlöök ikkagi -, nad käivad traumapunktis ja selle tõttu pidi ta trennist varem lahkuma. No kurat. Kohendanud oma suurt punast spordikotti õlal, lonkis noormees läbi Dolphin Malli ja seisatas alles söögikoha leti juures. Ta polnud jõudnud isegi oma vormi vahetada - jah, neil oli vorm, must-valge-must koosluses - ning nüüd vastu letti nõjatudes needis Joachim kogu seda päeva maapõhja. Kuradi ahvikari. Seda kaamerameest kiusata oli küll tore, aga kui mingisugune triangel järgneb, siis oi kurja... Tellimus edastatud, pöördus noormees, et endale vaba laud vaadata.
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 1:26 am

Saanud jutule selle tädikesega kes laudu koristas toodigi kutile uus mahl. EI ta ei plaaninud siit veel niipea lahkuda. Talle meeldis siin lihtsalt istuda, oma mahla juua ja vaadata, kuidas lapsed oma vanemaid igalepoole tarida üritavad ja samas passida noori paarikesi, kes on alles üksteist leidmas. Vahepeal mees naeratas, ning isegi turtsatas. Saanud oma mahla kätte maksis ta selle eest nagu kord ja kohus, ning nõjatas end siis vastu tooli. Seljas polnud tal mittemidagi muud, kui tavapärased teksad, ning peal tagi, mis oli nüüdseks juba toolileenil. Halli pusa all peatus aga Madridi särk, mida ta lihtsalt mugavuse pärast ka kodus kanda armastas. Nojah, nüüd ta seda enam mujal kanda ei saanudki. Psh, nii kogemata oli kutt selle mõtte peale jala vastu lauda ära löönud. Great.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 1:32 am

Mm? Letitagune teenindaja oli tema kohvitassi letile asetanud ning Marius pöördus, et see võtta. Vaba laud, vaba laud... Ta peaaegu võpatas, kui keegi tema möödumisel jalaga vastu lauda lõi, ning noormehe pilk liikus heliallikani. Siis lõid tema silmad särama. "Thomas McAfee?" küsis Joachim reipalt, hoopis teise häälega kui see, millega oli enne suhelnud, kõnetades selle laua taga istuvat kutti, kes, well, tundus üsna noor. Aga cmon, see oli McAfee, praktiliselt tema role model, Real Madrid ikkagi! "Kas ma võin siia istuda?" oli nooruki järgmine küsimus.
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 1:37 am

Mac oli oma käe põlvele viinud, ning masseeris seda vaikselt, kui kedagi rääkimas kuulis, ning sealt oma nime välja haaras. ''Mhh?'' Tuli üle jalgpalluri huulte, kui ta must valges vormis kutti märkas. Kuulnud küsimust kergitas noormees kulmi, ning viis silmad toolile, mis tema vastas oli. ''Aga palun,'' viipas ta tooli suunas, ning veendus, et see ei sega tema vaatevälja. Eih, ei seganud kõik on korras. ''Ma joon niikuinii kõigest mahla ja naudin ilma. Mac.'' Lausus ta noorukile, ning naeratas õrnalt. Tuleb suhelda inimestega, kuid jah tutvustama ta end ei pidanud. Oli ju see kutt ta nime maininud? No mis tehtud, see tehtud - Mac rüüpas lonksu oma mahlast.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 1:42 am

Marius istus Maci vastu ning lasi spordikotil põrandale vajuda, kui oma kohvitassi lauale asetas. "Ma ei osanud arvata, et sinuga - eh, teiega - päriselus kohtun," lasi ta kogu oma õhina ühe valuga välja. Nii, nüüd saab normaalse vestluse juurde asuda. Peaasi, et tema saba end päris laua äärdse ei pressi. Mitmed inimesed ehmatavad kaameraid nähes ära - kuigi loogiliselt võttes ei tohiks Thomasel selles osas probleeme olla... "Ma olen Marius Rigot, aga kutsutakse Canoniks," tutvustas noormees end, sirutades käe üle laua.
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 1:51 am

Mac oli oma mahlaklaasi lauale sättima hakanud, kui kutt rääkima hakkas. ''Emh, sa pole esimene kes seda ütleb, aga jah vägev on tõesti.'' Muigas ta kiirelt. Kutt oli kohalik, ning tuli sooje suhteid hoida - jumal teab kauaks ta siia mängima peab jääma eksole. ''Sa mängid kuskil kohalikus klubis? Mulle anti sinise ja valgega, mitte musta ja valgega vorm. Aga jah, neid ju ka vahetatakse.'' Eeldas ta, et kutt mängib ka FC Miamis. No on varemgi juhtunud, et trennis lihtsalt ei märka või midagi. Pealegi oli kutt siiani üsna tuimalt trenne korralikult üle ka lasknud. Polnud vajadust iga päev seal kakerdada nii kaua, kui treener seda tahtis. Tund kaks kõva trenni on parem, kui neli tundi lonkida eksole.

Lonksu oma mahlast rüübanud püüdis noormehe pilku hunnik kaameramehi. ''Tavapärane nähtus?'' Viipas ta nende suunas, kes nagu kedagi taga oleks otsinud, kuid neist hetkel veel kerge kaarega möödusid. Mis siin toimus see koht oli juba hakanud Macile isegi meeldima, kuid pidevalt kui ta kellegagi jutule sai oli punt kaameramehi kohal. Ahjaa see sari. ''Sa oled ka sealt sarjast?'' Pidi ta nentima, et see nimi oli tuttav, ning küsima ta lihtsalt oli sunnitud. Kuidas sa muidu nime ja nägu kokku paned. Canon.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 7:43 am

The pleasure is all his, ausalt. Marius jõi tassist lonksu kohvi. Njeh. "Ma olen üsna kindel, et me ei mängi samas klubis," sõnas ta. "Minu klubi on nii väike ja nii märkamatu, et vormid on pigem formaalsus kui millegi märkimine." Maru kahju jah, ta oleks tahtnud mõnes nimekamas klubis mängida, kuid, oh well, selles osas sai ta ainult ise midagi teha. Kui Mac kaamerameestele viipas, pööras noormees pead. Järgmine küsimus tegi vastamise oluliseks lühemaks ja praktilisemaks. "Olen jah," sõnas Joachim. "Oled saadet vaadanud?" päris ta siis, lisades veel ühe küsimuse: "Ütlesid "ka". Oled veel mõnda osalejat kohanud?"
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 11:04 am

Mac silmitses kuti vormiriideid. Kunagi oli tema ka nii alustanud. ''Kui sa nii ütled.'' Liikus noormehe käsi ümber klaasi, ning ta rüüpas uue lonksu oma mahlast. Silmadega klaasi lauani saatnud viis ta hiljem oma silmad tagasi Canonile. ''Zackyga sain ma jah tuttavaks.'' Võttis ta kogu selle nende autojama ühe lühikese lausega kokku. ''On teine päris arukas, kuid jah läbi televisiooni teid küll nii ei näidata.'' Lausus ta rahulikult, ning muigas seejärel.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 12:22 pm

Maci viimane repliik muutis Mariuse tähelepanelikuks. Huvitas ju tedagi see, kuidas see saade lõppude lõpuks üles ehitati ja milliseid kaadreid neist näidatakse. Ajakirjanduses on huvitav komme võtta need kõige rohkem probleeme tekitavad repliigid ja visata üksteisele selga. "Kuidas siis näidatakse?" küsis ta. Väga hea, vahendajalt saaks ikka üht-teist teada.
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 12:30 pm

Mac kergitas õrnalt oma kulmi, ning leidis et ta oligi selle kutiga vestlusesse langeda jõudnud. ''No ilmselgelt on seal pidevalt mingisugune draama ja see kuidas te väljas käite ja omale igasugust jama kaela tõmbate.'' Muheles ta kiirelt, ning turtsatas siis. Lonksu oma mahlast rüübanud triikis kutt kätega üle näo, ning lasi tühjal klaasil siis lauale maanduda. Silmad kellale viinud oli tal aega veel siin istuda. Fun, ''ja sa oled siin söömas? Ma eeldan, et peale trenni.'' Lausus ta vaikselt, ning kallutas oma pead kergelt.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 12:35 pm

"Trenn jäi ühe kalkuni pärast pooleli," lausus Marius kohvitassi tõstes, et sealt sõõm juua. "Tegelikult peaksin ma siiani platsil olema." Mõne hetke silmitses noormees mõtlikult oma tassis loksuvat pruuni jooki ning tõstis siis taas silmad. "Okei, sõnastan oma eelmise küsimuse pisut ümber, sest uudishimu tappis kassi - mida nad minu kohta näidanud on?" küsis Joachim. Eh, seda, kas ta peaks natuke tagasi tõmbama või mitte, sai otsustada alles Maci vastuse põhjal, aga ta tahtis siiski teada, mis värk on.
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 12:43 pm

Mac muheles, nojaa trenne jäetigi mingite tegelaste pärast pidevalt ära ja need olid lühemad kui oleks pidanud, kuid reeglina oli selleks kalkuniks just Mac ise. Juhtub anname andeks. ''Näidatakse põhimõtteliselt kohti mis müüvad, sa võid olla normaalne ja värki, kuid mingil hetkel teed ikka midagi ebaloogilist. Ainult selliseid asju näidatakse mis on põnevad ja rahvale peale lähevad.'' Seletas ta edasi, nii oli see elupäevad olnud. Anneta palju sa tahad keerad ühe korra täispeaga lastekodu ees prügikasti ümber ja kohe oled lastevihkaja oma elupäevade lõpuni.

''Naistekätsid, joomised ja tülid on põhilised. Ahjaa ja seda kui huvitavates poosides te magate seda näidatakse ka.'' Naeris Mac kiirelt, ning suunas silmad noorukite kambale kes neist möödusid. ''Sa oled terve oma elu Miamis elanud?'' Uuris ta silmanurgast noorukit uurides, kui viimaks oma tähelepanu taaskord temale keeras.

Last edited by Thomas McAfee on Thu Nov 17, 2011 12:56 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 12:52 pm

Dear Lord... Rahvale lähevad peale värskete täisealiste joomingud - ja nii palju, kui ta hiljem kuulis, oli tema nende tõe ja teo ringis üks, ee, aktiivsemaid olnud. Aktiivsemaid teiste kuttidega amelemises. Kui nad seda ühendriikide televisioonis näitasid, siis... well... he ain't giving a fukc anyway, ta oli ammu kapist väljas ja selle üle uhke, eks. "Üks paras tingel-tangel on see saade siis, mul jääb üle vaid loota, et vaatajatel on sama huvitav kui meil, osalejatel," sõnas Marius kergelt muiates. "Aasta ainult," vastas ta Maci küsimusele. "Kolisin siia New Yorkist."
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 1:00 pm

Mac silmitses kutti hindavalt, kui too rääkima viimaks hakkas. ''Nad ei vaataks seda sarja ju, kui neid ei huvitaks.'' Kinnitas ta seda lauset ka oma noogutusega. ''Sarja pärast tulid siia? Või olid alguses mingid muud plaanid?'' Otsustas noormees vaikuses mitte kaua istuda, ning juttu rahulikult edasi arendada. Pole ju erilist vahet millest nad räägivad. Peaasi, et nad vait ei istuks ja end ebamugavalt ei tunneks. ''Ja sulle meeldib siin?'' Win, ta sai uurida selle kohakese kohta inimeselt kes samuti oli siia sunnitud tulema? Võimis.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 1:08 pm

Kas just sunnitud... Marius turtsatas ning raputas siis pead. "Mind ähvardas elu täis kodutute loomade kantseldamist, nii et tulin tulema, kui vanus täis sai," sõnas ta, meenutades oma vanemate pisikest ettevõtet. "See sari oli üldse mingi... sõbra poolt tulnud idee, et oh, Canon, osale, sa sobiksid. Meeldib - siin on päike, kurat võtaks!" teatas nooruk siis muiates. "Ja siin on rohkem lootust kui New Yorkis." Lootust tegijate sekka saada. Tegijate koondisse. Ettekandja siblis lähemale, et Joachimi ette taldrik praetud munade ja peekoniga asetada - oo, praetud leib ka! - ning soovis head isu. Nagu märguande peale korises noormehe kõht. Nom. Kuigi niiviisi Maci nina all süüa tundus ebaviisakas...
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 4:35 pm

Mac kuulas noormehe juttu, kas just suure huviga, kuid jah ei saanud öelda, et see teda kulmE kortsutama ei pannud. ''Mingi pereettevõte?'' Uuris ta silmapilgutuse saatel ühele mööduvale blondile. ''Päikest on ka mujal maailmas. Lootust millele?'' Uuris noormees kutilt, kui ta tema taldrikut märkas. Mmmn, tahaks ka veel süüa - let it be. Tellinud omale samuti uue portsu seda salatiollust lasi selle alla ühe korraliku omleti ära peita, ning muheles vaid. Õhtul ilmselt eriti me ei söö võimis.

''Siis ma tean, kes mulle siinset päikest tutvustama hakkab.'' Pidas ta silmas linnale tiirude peale tegemist. No normaalsete inimestega võis ta ju minna kusagile ja naisi rabada eksole. Ilmselt läheb tema toiduga veel aega.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 11:25 pm

"Põhimõtteliselt jah," vastas Marius, alistudes lõpuks oma kõhu korinale. Need praetud munad lausa karjusid, et ta neid sööks, ja seda ta ka kavatses teha. Bon appetit. "Lootust, et siin ehk märgatakse mind, mitte mina ei pea mööda mänede uksetaguseid nuiamas käima, et mulle võimalus oma oskusi näidata antaks. See sari annab loodetavasti häid kaadreid või midagi taolist." Lõiganud tüki munavalgest, torkas nooruk selle suhu. Nom! Suu tühjaks, sip kohvi peale. "Mina? Võib ka... Aga siis pead sa arvestama sellega, et kaamera on kogu aeg sabas, alati neid ära ajada ei saa ja mingit skandaali pole ka vaja," sõnas Joachim.
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Thu Nov 17, 2011 11:55 pm

Kutt noogutas mõistlikult. Thank god, et tema isal oli piisavalt pappi, et oma poega reklaamida ja noh, et ta ka muidugi mängida oskas eksole. Kutt sai juba oma eelviimasel aastal lepingu kätte, ning sealt tema tähetee ka algas. Pole põhjust kurta eksole, ning siis hakkas Marius sööma. Great, ka tema toit toodi praktiliselt kohe. Tasunud selle eest asus ka Mac oma magu täitma. ''Kui sa mängida oskad siis sind leitakse igaltpoolt, kuigi jah siin on tõesti võimalused ehk suuremad.'' Loputas ta mahlaga suutäie alla, mille oli just ära mälunud.

''Sina jaa, ei tead ma räägin naaberlauast selle vanamehega.'' Irvitas ta kiirelt, ning viipas prillidega vanapässi suunas. No juhtub vahest. ''Ma olen kaamerate ja kõige muu juraga juba harjunud, ära põe - ma oskan ka normaalne olla.'' Muigas kutt kiirelt, kui uuesti oma suu täitis.
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   Fri Nov 18, 2011 6:11 pm

Väga hea, et Thomase-sugune tegija tema mõtteid kinnitab. Marius hävitas natuke oma söögist ning muigas siis Maci märkuse peale. Talle tundus, et tema ja Mac on juba nagu mingit sorti sõbrad, kes niisama small talki ajada oskavad. "Ei põe," lausus nooruk, kui oli suu tühjaks saanud. "Ma tahtsin veenduda, et sul nende kaameratega probleeme pole, näiteks filmimise osas."
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.   

Back to top Go down

Riiiiided ja midagi meelepärast süüa.
Back to top 
Page 1 of 1