Miami Beach

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Niisiis, et asi selgem oleks, siis kui admin sulle midagi ütleb (ehk siis Chad või Zack (või mõni muu pikema kogemusega rollimängur)), siis ära hakka vastu vaidlema. See ei lõppe hästi. Tänan tähelepanu eest.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Fusilli parmesano ja caffe latté
by Victoria Lewis Wed Nov 30, 2011 1:11 am

» This is my bitch!
by Zack Calhoun Wed Nov 30, 2011 1:09 am

» Mölakast
by Marius Rigot Wed Nov 30, 2011 12:32 am

» MASSITEEMA. Chris peab sünnipäeva!
by Christian McBate Sun Nov 27, 2011 3:54 pm

» Punamütsike huntide seas
by Jeremy D. Wyatt Fri Nov 25, 2011 5:53 pm

» Teeme möllu?
by Lucie Jones Fri Nov 25, 2011 1:02 pm

» Teema.
by Jeremy D. Wyatt Thu Nov 24, 2011 6:50 pm

» The bottom of the bottle...
by Anastasia Kuchiki Thu Nov 24, 2011 6:15 pm

» Väljas.
by Dolly Merland Wed Nov 23, 2011 11:07 pm

» Fashionweek
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 10:32 pm

» Boom!
by Anastasia Kuchiki Tue Nov 22, 2011 7:08 pm

» Sweet Love O Mine
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 2:35 pm

The House
#1 tuba Zack Calhoun ja Charles Yale
#2 tuba Natalie Evans ja Maria Quarter
#3 tuba Misty Everdeen ja Dolly Merland
#4 tuba Marius Rigot ja Christian McBate
#5 tuba Lucie Jones ja Melanie Owen
#6 tuba Demetri Hunter ja Logan Ward
Top posters
Chad de Rames

Zack Calhoun

Marius Rigot

Logan Ward

Lucie Jones

Christian McBate

Maria Quarter

Misty Everdeen

Jeremy D. Wyatt

Christina McBate

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 18 on Sat Jul 25, 2015 3:05 pm
Most active topic starters
Chad de Rames

Maria Quarter

Logan Ward

Zack Calhoun

Thomas McAfee

Dolly Merland

Lucie Jones

Marius Rigot

Christina McBate

Christian McBate

Share | 

Must tagi ja sinised tossud

Go down 
AuthorMessage
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Birthday : 1990-12-30

Miniankeet
Hüüdnimi: Mac
Vanus: Sitaks ja peale ;)

PostSubject: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 12:05 am

Käsi korduvalt üle oma higise näolapi tõmmanud surus Mac oma hambad risti, ning lükkas end maast lahti. No mida sa tahad, kui treener su peale lampi karjub juba pool tundi, et see pole mäng, see on elu eksole. Avastanud, et trenn on läbi keeldus Mac seda uskumast. Ta oli siiamaani neid hvaking kõhulihaseid teinud ja alles nüüd avastanud, et kõik sörgivad juba minema? Kuradi ahvikari. Maha sülitanud loobus kutt, ning suundus samuti riietusruumi, kus pesemas käis, ning treeneriga paar sõna vahetas. Jah, ta pidi klubi vahetama eksole.

Omale mitte just väga kohase number üheksa selga visanud tõmbas ta oma koduklubi - Real Madridi pusa peale, ning raputas veel pead. Viimased meeskonnakaaslased lahkusid, ning Thomas koos nendega. Väljas nende masinaid hetke silmitsenud oli tal lausa veider oma bentley käima panna, ning sellega sealt minema sõita. No mida sa ikka ootad mingilt klubilt, kes ostab selle imepoisi, ning loodavad siis karika võita? Neverever sulges noormees oma silmad, ning avas need. Pshhh, masin pidurdas, ning Mac lendas tuimalt vastu rooli. Keskurat ta teele ette oli jäänud, et ta end nii vigastama pidi? See kutt seal oli terve eksole!!!!

Zackyyyy
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin
Zack Calhoun

Miniankeet
Hüüdnimi: Zack
Vanus: 20

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 12:13 am

Zack oli oma toimetusi toimetanud ja mööda linna ringi liikunud. Jala siiski põhiliselt. Raha tuli kokku hoida ja kui ta seda bensiini arvelt pidi tegema, siis olgu paelegi. Noormees oli parasjagu teel tagasi majja, ning ületas teed, kui talle kihutas jalgadesse süsimust Porsche. Zack lendas selili asfaltile, kriimustades oma küünarnuki.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 12:17 am

Kiirelt käega uuesti läbi juuste vedanud lükkas mees ukse lahti, ning veendus, et keegi ei pane tähele, et seal midagi toimus. Polnud vaja, et tema esimsesel nädalal uues kohas juba mingi draama tekiks eksole. ''Jäid sa terveks?'' Uuris ta kuti juurde sammudes, ning siis silmadega temast üle liikudes. Oma kätt ta siiski kutile ei pakkunud, jumal teab mis sealt tulla võib eksole. ''Viin su traumapunkti?'' Uuris ta veel kiirelt juurde. Ilmselgelt kodus poleks ta nii lahke olnud, kuid ta oli siin uus, ning kedagi peale oma agendi ta ei teadnud. Saame siis hakkama, leiame sõbra tüübi näolt keda sa alla üritasid ajada - hea algus mees.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin
Zack Calhoun

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 12:30 am

Zack oigas vaikselt ja hoidis oma küünarnukki kinni. Ta ei näinud ka, kas see oli verine või mitte, aga see kipitas, nagu oleks puruks kriimustatud. "Silmad kinni sõitsid?" küsis ta. Kurat küll. Kena päev. Ja siis jõudis talle valu põlves kohale. Ei, ei, ei!!! Mitte põlv. Zack ajas end istukile ja hõõrus põlve. Kuskil olid ta kaamerad raudselt. "Kulle, äkki tõesti," pomises ta siis leebemalt. Võiks üle vaadata küll ta põlve.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 12:34 am

Mac pööritas oma silmi, mis sel kutil viga on nahhuj. Asju juhtub maailmas ikka eksole, ega ta pole ei esimene ega viimane kes mingile autole ette jäi. Pigem tuleb küsida, mida tema tegi keset sõiduteed, siin polnud ju isegi ülekäigurada või oli? Mees viis silmad teeäärtesse, ning seal oli punt kaameramehi. Ei seda küll vaja pole. Damnit. ''Tule siia nüüd ruttu.'' Haaras ta Zacky püsti, ning lohistas ta autosse. Istmele kuti lükanud lõi ta ukse kinni, ning maandus siis oma musta iluduse roolis, kui sündmuspaigalt minema kihutas.

''Kohe viime su arsti juurde, kes su põlve üle vaatab. Ärme mainime kellegile, et ma su alla ajasin eksole.'' Lausus ta kutile silmi korraks viies. Jaa ta kavatses kuti enda arsti juurde viia, siis on asi kindel, et see juhtum kusagile edasi ei leki. Vähemalt temapoolt mitte. ''Maciks kutsutakse muidu.'' Sõnas ta nüüd viimaks. Pshh.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin
Zack Calhoun

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 12:48 am

"Ai!" pomises Zack. Valus oli ju. Ja siis kihutasid nad minema. "Mul on kahju sulle teatada, aga see lendab ilmselgelt avalikkuse ette. Mind suht filmitakse iga päev," ohkas Zack oma küünarnukist hoides ja esiaknast välja vaadata. "Zack olen ma," sõnas ta tutvustuseks ja silmitses nüüd tüüpi tähelepanelikumalt. "Ma nagu oleks sind kuskil näinud," mainis ta. Samas, who knows, Miamis oli palju tuntud nägusid.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 12:54 am

Mac kergitas üllatunult kulmi? Lendab avalikkuse ette? Mingi kohalik mafioss orsmth istub tal kõrvalistmel? ''Nagu mingi kriminaal oled? Või sain ma millestki valesti aru Zack?'' Kasutas ta ka kuti nime lauses, mille oli äsja teada saanud. ''Ilmselgelt, kui sa jalkast mingil määral huvitatud oled kunagi olnud?!?'' Haigutas ta vaikselt, ning peatas auto foori all. Nojaa, ei saanud ju päris liiklus huligaaniks ka muutuda. ''Anna andeks, mu aju on nii keerises peale kogu seda klubivahetust et jube.'' Tuli veel üle kuti huulte, ning ta keeras silmad kutile. Pshh, ilmselgelt - ta oli viimased ööd ju telekat vahtinud.

''Sa oled see düüd sealt telesarjast jajaa.'' Noogutas Mac oma pead, ning naeratas samaegselt. ''Üle ei viska see jant, nende kaamerate ja asjadega?'' Kortsutas Mac oma kulmi. Temal oli tegemist pressiga mängudle ja suurematel hiilge hetkedel, aga kui nad oleks teda koguaeg terroriseerima pidanud annaks kutt ilmselgelt üsna kiirelt saba. Ja fooris süttis kollane, pedal põhja, ning masin huugas kaduda sealt ristmikult kuhu just mingi minibussi meenutav teleauto neile järgi oli tulnud. Hahaha, jälitage seda elajat. Päiksekad ette lükanud silmitses noormees veel tahavaate peeglist kaugenevat bussi, ning tegi siis Zackile silma - yea ta ei näinud ju seda, prillid. Positiivne.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin
Zack Calhoun

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 1:06 am

Zackhary ohkas. "Jeaah, ma olen see düüd sealt sarjast," ja tal polnud aimu ka, mis valguses teda näidati teistele. Kogu maailmale. Või noh, osariigile. Gaah, raudselt nad näitavad teda kõige hullemas valguses üldse ja ta võib oma surfikarjääri unustada.
"Ma ei saa, ma allkirjastasin lepingu ja noo ütleme nii, et praegu pole mul midagi nagu teha ka tegelikult," sõnas nooruk. Karjäär oli umbes ju. Põhimõtteliselt. Nooh, ta pidi üksi tegema seda, mida teised tegid tänu tiimi toele.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 1:22 am

Mac noogutas kuti sõnade peale, ning keeras järgmiselt ristmikult ära. Kurat kaua võib sõita veel. ''Ma tean, mida sa tunned. Paned kusagile oma allkirja ja pead leppima sellega mis tuleb.'' Seletas ta vaikselt edasi. Kunagi oli Mac endale justkui lubanud, et teda ei vea ükski rahasumma Madridist minema, kui jah nagu oli näha siis mängis ta nüüd Miami all eksole. ''Aga inimene harjub kõigega.'' Tõdes ta masinat peatades, ning siis silmi uksele viies. Agent juba ootas teda seal, kuid Mac vajas hoopis arsti - võinoh tema uus sõber vajas. ''Mul oleks vaja ühe kuti jalg üle vaadata. Ajasin ta alla..'' Kandis noormees ette, nagu oleks uksel ta ema. Väravad olid sulgenud, ning nüüd ei saanud keegi neid rohkem filmida. Positiivne.

''Lähme sisse, mu arst vaatab su üle ja siis ma viin su sinna kuhu vaja.'' Tõmbas ta ukse lahti, ning oli nõus toetama Zacky, et too saaks sisse liikuda. Oli ju kutt siiski tänu temale sellises olukorras. No andke andeks, ei suuda koguaeg ka jälgida teed.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin
Zack Calhoun

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 1:35 am

"Jeaah," ohkas Zack. "Sel hetkel tundus see hea ideena. Vaheldus või midagi. Nüüd ma elan majas kus on lisaks minule veel 11 inimest, kes mind ei mõista ja kellega mul suurt midagi rääkida pole," pööritas kutt silmi. Oleks siis, et kari semusid tal seal oleks eks. Aga ei. Mingi tundmatu rahvas. Okei. Chrisiga sai ta läbi ja Mariusega kiskus ka nagu paremuse poole, aga oma parimat sõpra polnud ta teab kaua näinud juba ja surfi ei mõistnud keegi nii nagu tema. Eks ta pidi jah, sellega lihtsalt harjuma ja kaasa mängima.
"Sinu arst?" küsis Zack. Wow. "Me oleks võinud lihtsalt traumapunkti ka minna," arvas ta. See maksab ropult ju ja Zackil polnud ropult raha. Tal oli üldse väga vähe raha, mida kulutada. Ta oli ju karjääriga ka kõvasti kukkunud ega teeninud enam endist raha. Ooeh. No vähemalt vaatab ta põlve üle keegi, kes vaatabki koguaeg üle profide vigastusi. Nii et ta on parimates võimalikes kätes.
Zack ajas end autost välja ja pidi kohe Macile toetuma. Põlv tegi haiget. Nad liikusid sisse, kuskile, kus oli arst. Zacki pani imestama, kui palju jalkaässadel ikka võimu oli. Hakka või aktiivselt jalkat vaatama ja kaasa elama. Kutt istutati mingile voodimoodi asjale ja arst hakkas ta põlve näppima, mille peale kutt kohe nina kirtsutas. Valus oli! Viimaks lõpetati ta piinamine ja Maci arst teatas talle, et õnneks pole väga hullu midagi. Natuke peab ainult rahu põlvele andma. Nii nädala-poolteist. Ja karjäärist loobuma ei pea. See oli kutle muidugi suureks rõõmuks.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 1:44 am

[i]Mac tahtis juba uurima hakata, miks ta siis advokaatide abil end välja ei nihverda, kuid ilmselt polnud see hea mõte. No anname andeks, sest ilmselt polnud mõni meist pidanud kunagi mõtlema, mida teha kui raha pole. Pshh, noormehe sisse aidanud vaatas poistest natuke vanem meesterahvas Zacky üle, ning Mac oli endale ja oma uuele tuttavale selle ajaga suutnud juba vett sebida. Pudeli kutile visanud toetas ta end vastu tooli seljatuge, kuhu end sättinud oli. ''Poolteist nädalat lebotamist ja ongi korras. See su tööd ei sega?'' Kergitas kutt kulmi, ning siis sisenes ruumi ta idioodist agent. Suutnud talle lühidalt selgeks teha, et see oli tõesti õnnetus, ning Maci ei anta kohtusse väljus mees ruumist, kuid seda mitte just eriti reipalt. ''Anname talle andeks, ta siiski on minu rahakoti peremees kohati. Saan ma sulle veel midagi pakkuda?''

Sulges Mac silmad, ning rüüpas lonksu pudelist, mille juba oma kümmekond minutit tagasi avanud oli. ''Sa võid mu külaline seni olla kuni su jalg korda saab. Muidu ma lähen hulluks siin nendega.''Silmitses ta kutti, ning haigutas. Nojaa, ei saanud ju kindel olla kelle ta oma elamisse lubanud oli. Ehk oli tegemist mingi ajakirjanikuga, kes ta majast pilte tegi ja seda kõike kallilt müüma kavatses hakata? Ärme laskume siiski nii madalale, et kõiki kahtlustada pidevalt eksole. Pakume talle parem jäätist. ''Jäätist? Minu tuju teeb see alati paremaks.''
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin
Zack Calhoun

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 1:52 am

Zack viis oma silmad Macile samal ajal kui ta põlv kinni seoti. "Ma olen surfar. Mu töö ongi surfata. See mõjutab ikka päris palju mu tööd," ohkas kutt ja tõmbas sõrmedega läbi juuste, viies pilgu aknast välja. Aga see oli ainult kerge vigastus. Ta ei pea sellega taastusravis käima ega aastaid vaeva nägema. Zackhary hüppas põsti ja korkis alles nüüd oma veepudeli lahti, võttes sealt kena suure sõõmu. "Aga vähemalt läks hästi ja see on väike põrutus ainult," lausus Zack kergemalt ohates. Aga mida Mac teeks, kui tema põlv vajaks nädalat puhkust. "Jaa ma olen neile kaameratele nüüd igav filmimisobjekt," lisas kutt muiates. Ta võttis uue lonksu pudelist ja korkis selle kinni. Liikumine on raskendatud ainult. "Su külaline?" küsis ta. "Nagu võin su villasse tulla ja sinuga paar õlut teha?" kõsis Zackhary uskumatult. "Kuule, ära muretse, sa ei pea teeneid tegema. Ma ei esita süüdistust ega midagi," lubas kutt. Nooh, võib-olla Mac tõega tahtis ta semu olla. Aga miks ta oleks pidanud? Zackhary oli lihtsalt Zackhary. Kes surfiga väga kursis olid, olid tema nime paar-kolm korda kuulnud. Ei midagi enamat. Ta oli eikeegi. Mac aga oli kuulsus. Milleks talle Zacki sugust tolgust sõbraks.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 2:03 am

Vat kus lops eksole. Kutt kergitas oma kulmi, ning saatis silmadega Zacky, kuhu ta minema plaanis hakata? ''Vahest ongi kasulik igav objekt olla, saab teha kõike mida hing ihaldab. Ilma, et sa kellegil hammaste vahel oleks.'' Seletas Thomas edasi. Kas keegi üldse kutsus teda eesnime pidi? Yea ta isa ütles talle siiani Tom, midaiganes harjumust. ''Sa jood õlut? Meil on seda ka.'' Viis noormees silmad uksele, ning käskis neile paar pudelit siia orgunnida, kui see avanenud oli. ''Jah, sa võid mulle külla tulla - ma surengi siia ära muidu. Päeval on mul trenn. Kümnest üheni pole mind umbes kodus. Ülejäänud ajal olen reeglina siin.'' Seletas ta oma päevaplaani kutile. Need asjad polnud eriti midagi sellist millega midagi peale hakata ju. Võimis?!?

''Annad oma numbri ehk? Ma mõtlesin ka kunagi väiksena, et roniks lauale, aga aega pole olnud. Saad ehk mind seal lauaseljas hoida mõne minuti.'' Uuris Mac edasi. Yea, tal oli siin reaalselt nii igav, et ta oleks nõus olnud isegi midagi lugema, põhiline, et saaks kellegagi koos midagi teha. Ja see kutt ei tundunud nii ohtlik olevat, nagu enamus, kes temaga suhelda üritasid. Pigem üritas Zack Macile selgeks teha, et ta ei ole pealekaebaja ja ta tahab siit hirmus kiirelt minema. Not hurry, uks avanes ning kandikul ilutsesid kaks rohekat pudelit. Drink?
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin
Zack Calhoun

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 9:19 am

Ta isegi ei teadnud, kuhu ta omast arust plaanis minema hakata. Nüüd seisis ta seal nagu viimane idioot. Oma vasakul jalal. Sest parem jalg teda ei kandnud. Ja ta ei saakski minna kuskile ju. Nüüd tal on karku vaja või midagi. Zackhary istus tagasi. Rumal loom. Küsimuse peale ta vaid noogutas. Õlu oli mingi vähestest alkohoolsetest jookidest, mida ta reaalselt jõi. No ta jõi loomulikult teisi asju ka, aga äärmiselt harva. Keskendudes peamiselt ikka spordile. Nüüd ta peab kuiva trenni tegema nii palju kui jalg kannatab. Muidu on tagasi lauale ronides natuke jamasti.
Zack kuulas Maci päevaplaani. Hei, kui Zack peaks jalgpalluril üle viskama, siis ta viskab ta lihtsalt majast välja eks. Mis ta ikka ilmaaegu põeb praegu. "Siis ma tean, et võin siia hängima tulla," kaamerad ka väravatest edasi ei saanud. Mwuhaha! "Aga sa pead arvestama, et kuni väravateni on mul kaamerad sabas, seega väga võimalik, et nad sind saates mainivad, kui ma tihti siia sattuma peaks," hoiatas kutt. Aa, mis Macil sellest lisakuulsusest? Teda näidati nagunii pea igas telekanalis vähemalt korra päeva jooksul.
Numbri küsimise peale Zackhary noogutas. "Jaa, saab ikka," ta koukis taskust telefoni, lõi sinna enda numbri ette ja ulatas selle Macile. "Laua seljas seista pole midagi tegelikult," sõnas kutt. "Ainult tasakaalu peab hoidma," lisas ta. Ja noo jalgpallur kindlasti suutis tasakaalu hoida.
Zacki silmad liikusid uksele, kui see avanes. Ja olidki joogid kohal. Woah. Täisteenindus ikka. Sellise asjaga polnud kutt loomulikult harjunud. "Kaua sa üldse Miamis olnud oled?" uuris kutt endale ühe pudeli võttes. Mitte kaua. Sest kui ta siin juba aastaid olnud oleks, teaks ta kust inimesed üle tee lähevad. Okei, okei, Zack ei pidanud viha, see lihtsalt oli fakt. Näe, ta isegi tegi ta korda ju.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 12:27 pm

Pshh, Mac oleks tahtnud omale käega otsaette lüüa. End püsti lükanud toetas ta pudeli, mis endiselt lahti oli väiksele klaasist lauale, mis tugitooli juures oli, ning sammus siis kapini. ''Me oleme enamvähem sama pikad eksole,'' silmitses ta kutti hindavalt, ning tõmbas kapiukse lahti. Kõik vajalik, et end ravida. Hallikates toonides kargu sealt otsinud ulatas ta selle Zackyle kui temajuures peatus, ning mõtles siis hetke. ''Teist ka vaja?'' Esitas ta küsimuse, ning viis silmad siis uksele, mis taaskord avanenud oli.

''Nagu sa kuulsid on mul poole tunnine basseiniring ette nähtud, tule kaasa.'' Seletas ta kutile, ning haaras ühe õlle mille avas. Sealt lonksu rüübanud väljus ta ruumist, ning võttis suuna keldrikorrusele, kus bassein eeldatavalt veel olemas oli. Vähemalt hommikul oli see seal olnud. ''Sa ise ei taha ujuma tulla?'' Uuris ta vaikselt. Põlvele ta ju liiga ei saanud teha, kuid vees oli see suhtkoht võimatu eksole. Varsti olidki noorukid üsna aeglaselt jõudnud alla, kus neile vastu vaatas üpris suur sinaka veega täidetud ujumiskoht. ''Kui tahad siis rätikud ja ujumisriided on siin.'' Viipas ta garderoobile, ning sisenes ise sinna. Jaa Shortse kandis mees ainult rannas - oma punasevärvilised bokser kujuga ujukad jalga ajanud seisatas ta basseini äärele, ning jäi oma agendi sisenemist ootama. Ilmselgelt oli tegemist ka tema treeneriga.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin
Zack Calhoun

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Thu Nov 17, 2011 9:06 pm

Esiti ei saanud Zackhary aru, mida Mac nüüd selle pikkuse jutuga silmas peab, kuid siis tõi kutt välja kargu. "Aah, aitäh, teist pole vast vaja," naeratas Zackhary. Jeah, kark oli hea abivahend antud olukorras. Üsna nõme, aga siiski vajalik abivahend.
Basseiniring. Zackhary lonkas kargu abil Macile järgi. Päris huvitavaks kiskus see päev. Kes oleks uskunud, et ta võib leida sõbra kuti näol, kes ta peaaegu alla ajas.
"Ma jääks hea meelega kuivaks praegu, kui sa mõistad," sõnas kutt pakkumise peale ja rüüpas oma õllest lonksu. Esiteks oli seotud põlvega ebamugav ujuda ja teiseks.... Ta peab nüüd poolteist nädalat lauast eemale hoidma, ei tahaks end väga basseinis petta. Aga Maci trenni võib ikka vaadata. Kutil oli päris kõva graafiks. Ta ei kujutaks elu sees ette end sellises villas elamas, kui teda pidevalt midagi tegema kamandatakse. Aga kui ta tahab tippu jõuda, siis on see paratamatus ilmselt.
"Mida sa veel teed, et end vormis hoida?" uuris Zack enne kui treener platsi ilmus. Ta toetas end basseini juurde seina najale. Haigele põlvele kutt ei toetanud. Ta ei saakski. Kark oli ikka väga abiks.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Thomas McAfee
wannabe God
Thomas McAfee

Miniankeet

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   Fri Nov 18, 2011 12:02 am

Mac noogutas, kui venitama hakkas, ning siis silmadega selle onukese leidis. ''Kõike ebameeldivat, kuid ega ta mul väga perses ka ei istu pidevalt.'' Tuli üle noormehe huulte, kui ta siis juba peadpidi vette lendas. Mõned üsna pikad, ning energiat nõudvad ringid teinud lükkas kutt end pinnale, ning üritas hingamist korda saada. No kurat, ega ta mingi pikamaa ujuja pole, ta on siiski jalgpallur. ''Selle jooksmise jätan ma küll hiljem ära.'' Teatas ta oma treenerile, ning tegi siis veel paar sellist basseini ringi, seekord peadpidi siiski veepinnal.

Lõpuks end välja lükanud püüdis ta rätiku, ning tõmbas sellega oma juuksed kuivaks. Jätnud räti ümber kaela rippuma haaras noormees õllepudeli, ning rüüpas sealt lonksu. ''Tahad ma teen sulle ekskursiooni siin? Või soovid midagi kindlat teha?'' Kerkisid kuti kulmud, ning ta raputas kõrvadest vett välja. End püsti lükanud jõi ta uue lonksu pudelist.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Must tagi ja sinised tossud   

Back to top Go down

Must tagi ja sinised tossud
Back to top 
Page 1 of 1