Miami Beach

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Niisiis, et asi selgem oleks, siis kui admin sulle midagi ütleb (ehk siis Chad või Zack (või mõni muu pikema kogemusega rollimängur)), siis ära hakka vastu vaidlema. See ei lõppe hästi. Tänan tähelepanu eest.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Fusilli parmesano ja caffe latté
by Victoria Lewis Wed Nov 30, 2011 1:11 am

» This is my bitch!
by Zack Calhoun Wed Nov 30, 2011 1:09 am

» Mölakast
by Marius Rigot Wed Nov 30, 2011 12:32 am

» MASSITEEMA. Chris peab sünnipäeva!
by Christian McBate Sun Nov 27, 2011 3:54 pm

» Punamütsike huntide seas
by Jeremy D. Wyatt Fri Nov 25, 2011 5:53 pm

» Teeme möllu?
by Lucie Jones Fri Nov 25, 2011 1:02 pm

» Teema.
by Jeremy D. Wyatt Thu Nov 24, 2011 6:50 pm

» The bottom of the bottle...
by Anastasia Kuchiki Thu Nov 24, 2011 6:15 pm

» Väljas.
by Dolly Merland Wed Nov 23, 2011 11:07 pm

» Fashionweek
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 10:32 pm

» Boom!
by Anastasia Kuchiki Tue Nov 22, 2011 7:08 pm

» Sweet Love O Mine
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 2:35 pm

The House
#1 tuba Zack Calhoun ja Charles Yale
#2 tuba Natalie Evans ja Maria Quarter
#3 tuba Misty Everdeen ja Dolly Merland
#4 tuba Marius Rigot ja Christian McBate
#5 tuba Lucie Jones ja Melanie Owen
#6 tuba Demetri Hunter ja Logan Ward
Top posters
Chad de Rames

Zack Calhoun

Marius Rigot

Logan Ward

Lucie Jones

Christian McBate

Maria Quarter

Misty Everdeen

Jeremy D. Wyatt

Christina McBate

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 18 on Sat Jul 25, 2015 3:05 pm
Most active topic starters
Chad de Rames

Maria Quarter

Logan Ward

Zack Calhoun

Thomas McAfee

Dolly Merland

Lucie Jones

Marius Rigot

Christina McBate

Christian McBate

Share | 

Last stop

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet
Hüüdnimi: Zack
Vanus: 20

PostSubject: Re: Last stop   Sat Nov 19, 2011 1:21 am

Zack kehitas õlgu."Ma ei hakka ka midagi eitama, kartes, mis ühiskond minust arvab," selgitas Zackhary oma vaateid. Ta ei pruukinud ju seltskonnas särada, aga see ei tähendanud, et ta midagi enamuse meelehaks oleks teinud. Veider, aga ta ei kartnud seda. "Teatud asjad lihtsalt tekitaks minus ebamugavust, aga see ei tähenda, et ma nüüd eitaks, et sa mulle meeldid. Et mulle üldse mehed meeldivad. Ma võisin seda ju varem teha, aga enam pole mõtet," ta libistas sõrmedega üle Mariuse huulte. "Ma tahan sinuga koos olla. Ma tahan sinu oma olla," sõnas kutt enesekindlalt.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Birthday : 1992-11-18

Miniankeet
Hüüdnimi: Canon
Vanus: 19

PostSubject: Re: Last stop   Sat Nov 19, 2011 1:26 am

Aww... See oli nii armas! "Aga sa ju oledki..." mainis Marius, huuled naeratuseks kaardumas. "Kuni sa seda vaid ise tahad." Nad on ju koos nii nunnud, nagu tõeline dramaatiline armastajapaar. Oh, wait, nüüd olidki ju. Või noh, käisid. Carpe diem.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Sat Nov 19, 2011 1:29 am

Zack naeratas veel enam. "Seda on nii hea kuulda," teatas ta. Seda, et ta Canoni oma oli. Seni kuni ta vaid ise tahtis ja hetkel ta küll midagi muud tahta ei osanud, kui ainult Canonit. See oli hea tunne. Zackhary liibus taas kutile lähemale ja suudles ta huuli.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Sat Nov 19, 2011 1:34 am

"Any time," tuli Mariuselt vastus enne, kui Zack teda taas suudles. No ei taha siit ära minna. Palun tehke nii, et see saade läheb pankrotti ja nad ei pea siit hotellitoast lahkudes muretsema, et neid ukse taga kaamerad ootavad. Vastanud suudlusele, libistas noormees oma sõrmed Zackhary tumedatesse juustesse.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Sat Nov 19, 2011 11:54 am

Ja siis helises Zackhary telefon. Kutt mõmises pahaselt läbi suudluse. Las heliseb, nii väga polnud ka kellelgi teda vaja, et ta kannatada ei suudaks. Aga telefon ei lõpetanud helisemist ja kui viimaks lõpetas, hakkas uuesti helisema. Ning siis hakkas Mariuse telefon ka helisema. Nüüd oli päris kindel, et saate crew neile helistab. Või siis pigem juba mingid suuremad ninad, kes seda saadet korraldavad ja sellega rahul pole, et kaks kutti kadunud on.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Sat Nov 19, 2011 5:08 pm

Seda enam saab saatesse mingeid draamast nõretavaid küsimusi keerata. Telefonihelin hakkas Mariust üsna pea häirima ning väga vastumeelselt lasi ta Zackist lahti, et siis end voodist välja ajada ja mobiilini kõndida - oli ta selle ju vannituppa jätnud, kui riideid kuivama pani. Piisas ühest pilgust ekraanile, kui noormehe nägu ära vajus. Oli kuradi võttegrupp jah... Aga well, nad Zackiga olid kokku leppinud, kuidas toimida, ning nii nad ka teevad. Ta ei karda üldiselt üldsuse arvamust. Mida iganes siit torust ka tuleb, mõtles noormees kõnealustusnuppu vajutades.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Sun Nov 20, 2011 1:43 pm

Zack jäi voodisse lebama ja ohkas. Mhh, miks Marius pidi ära minema? Voodis oli ju hea ja soe. Küll nad kannatavad oma saatega ka natuke. Tho mingiks ajaks teatamata kadumine oli vist lepingu rikkumine juba. Ups. Zackhary ajas ka end voodist välja ja otsis oma telefoni, mis vahepeal Mariuse omaga võidu plärisenud oli. Ta vastas kõnele. Palju parema meelega oleks Canoni kaissu pugenud ja lasknud maailmal neist mööda joosta.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Sun Nov 20, 2011 6:30 pm

Ülla-ülla missugune, et torus pröökas üks võttegrupi liikmetest, nõudes infot tema asukoha kohta ja lugedes talle ette tema kohustusi kogu saate ettevõtmise ees. Marius kuulas jutu kannatlikult ära, ütles paar korda sekka "Jajah" või tegi "Mhmh" ning katkestas lõpuks kõne. Nad parem kiirustagu, sest kui kellelgi tuleb pähe numbri järgi asukohta määrama hakata (kurat teab, äkki lähevadki 007 teed), siis on kaamerad varsti ukse ja akende taga ning siis on kutupiilu. Tuppa astudes märkas nooruk, et Zack oli endiselt telefoniga hõivatud, niisiis hakkas ta vaikselt riidesse panema.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Sun Nov 20, 2011 11:57 pm

Zackhary vestles veidi telefonis ja siis pani selle ära. Jeaah. Nad peavad majja ilmuma. Kutt hakkas end vaikides riide panema. "Ja see saade peaks fun olema," pomises kutt pead vangutades. Päris oli ka ju. Neil ei lastud teha seda, mida nad tahtsid. Või noh, lasti, aga nad pidid seda siis kaamerate ees tegema.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Mon Nov 21, 2011 12:01 am

Marius nööpis särki kinni, kuid peatus, kuuldes Zacki pominat. "Aga see ongi... See lihtsalt tuleb omale sobivalt lõbusaks teha," lausus ta kuti juurde astudes, et talle käed ümber piha panna ja kutt enda vastu tõmmata. "Sa ei arva?" Tjah, natuke läheb aega, kuni Zackhary kaamerate suhtes leplikumaks muutub, aga varem või hiljem see juhtub ja siis on kaikki kunnassa.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Mon Nov 21, 2011 12:09 am

Zack tõstis pilgu ja vaatas Mariusele silma. Ta põimis käed ümber kuti ning ohkas. "Arvan, aga praegu tahan ma siin olla, mida ma ei saa," sõnas kutt. Ta oli Mariusest nii palju lühem, aga see oli armas. Millegi pärast see talle meeldis. Ilmselt oli ta siis sisimas väike ja vajas kaitset. Või midagi.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Mon Nov 21, 2011 12:18 am

"Me saame ju alati jälle välja hiilida," mainis Marius ühte päästerõngast. Muidugi, väikseke. Vajas endast noorema kaitset, sure. "Ma arvan, et mida kauem me mõlemad kadunud oleme, seda enam anname me põhjust kahtluseks, et me oleme koos..." sõnas ta siis. And he got a point. "Paras kõmu ja eetriajatäitja, aga noh..." Ta oli mittekeegi ja Zack ilmselt ka, nii et polnud väga hullu, kui nad midagi skandaalset tegid, aga ikkagi...
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Mon Nov 21, 2011 12:22 am

"Mul suva. Ma ju ütlesin, et mul kama kui avalikus teada saab, et ma sinuga olen. Kui ma ei julgeks seda tunnistada, siis ma ei oleks sinuga üldse," sõnas kutt. Ta vaatas Mariusele pikalt silma, enne kui lähemale liibus ja kuti huultele musi vajutas. "Lähme siis, teeme võttegrupile rõõmu," pomises Zackhary lastes Mariusest lahti.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Mon Nov 21, 2011 12:31 am

Aww, nii armas... Marius naeratas kergelt Zacki sõnade peale ning kui kutt temast eemaldus, lõpetas enda riietamise. Yeah, lähme teeme rõõmu... Kontrollinud, et kõik asjad on kaasas ja midagi maha ei jäänud, suundus noormees ukse poole. "Ma lähen ees?" küsis Joachim silmi Zacki poole pöörates. Lihtsalt igaks juhuks. You'll never know who's waiting on the other side of the door.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Mon Nov 21, 2011 10:45 am

"Jeah, sure," kehitas Zack õlgu ja vaatas veel toa üle, et ka tema kõik asjad kaasas oleks. Riided olid kuivad õnneks. Aga väljas kallas endiselt. Nii lihtsalt see äikesetorm üle ei läinud. Ilmselt oleks mugavam takso võtta. Kui nad nagunii majja peavad minema.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Last stop   Mon Nov 21, 2011 7:57 pm

Kergelt noogutanud, väljus Marius hotellitoast ning suundus alla. Hotelli ees tunnistas ta ilma mõne hetke, mõtles "meh" ja astus vihma kätte, hakates kõndima suunas, kus teadis (või aimas) olevat tema hetkekodu.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Last stop   

Back to top Go down

Last stop
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5