Miami Beach

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Niisiis, et asi selgem oleks, siis kui admin sulle midagi ütleb (ehk siis Chad või Zack (või mõni muu pikema kogemusega rollimängur)), siis ära hakka vastu vaidlema. See ei lõppe hästi. Tänan tähelepanu eest.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Fusilli parmesano ja caffe latté
by Victoria Lewis Wed Nov 30, 2011 1:11 am

» This is my bitch!
by Zack Calhoun Wed Nov 30, 2011 1:09 am

» Mölakast
by Marius Rigot Wed Nov 30, 2011 12:32 am

» MASSITEEMA. Chris peab sünnipäeva!
by Christian McBate Sun Nov 27, 2011 3:54 pm

» Punamütsike huntide seas
by Jeremy D. Wyatt Fri Nov 25, 2011 5:53 pm

» Teeme möllu?
by Lucie Jones Fri Nov 25, 2011 1:02 pm

» Teema.
by Jeremy D. Wyatt Thu Nov 24, 2011 6:50 pm

» The bottom of the bottle...
by Anastasia Kuchiki Thu Nov 24, 2011 6:15 pm

» Väljas.
by Dolly Merland Wed Nov 23, 2011 11:07 pm

» Fashionweek
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 10:32 pm

» Boom!
by Anastasia Kuchiki Tue Nov 22, 2011 7:08 pm

» Sweet Love O Mine
by Christina McBate Tue Nov 22, 2011 2:35 pm

The House
#1 tuba Zack Calhoun ja Charles Yale
#2 tuba Natalie Evans ja Maria Quarter
#3 tuba Misty Everdeen ja Dolly Merland
#4 tuba Marius Rigot ja Christian McBate
#5 tuba Lucie Jones ja Melanie Owen
#6 tuba Demetri Hunter ja Logan Ward
Top posters
Chad de Rames

Zack Calhoun

Marius Rigot

Logan Ward

Lucie Jones

Christian McBate

Maria Quarter

Misty Everdeen

Jeremy D. Wyatt

Christina McBate

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 18 on Sat Jul 25, 2015 3:05 pm
Most active topic starters
Chad de Rames

Maria Quarter

Logan Ward

Zack Calhoun

Thomas McAfee

Dolly Merland

Lucie Jones

Marius Rigot

Christina McBate

Christian McBate

Share | 

Splash

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet
Hüüdnimi: Zack
Vanus: 20

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 10:28 pm

"Sündisin lauale piltlikult öeldes," naeris kutt. "Nii kaua kui ma mäletan, olen ma laual olnud," sõnas ta. Isegi tema ei mäletanud, kas ta oli sellest kuskil rääkinud. Tutvumisõhtul vist mitte. Seal olid vähe teised teemad. Khmm.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Birthday : 1992-11-18

Miniankeet
Hüüdnimi: Canon
Vanus: 19

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 10:47 pm

"Üü," tegi Marius. Tema kohta ütlesid ta vanemad ja sugulased, et ta sündis, pall kaenlas, nii et... Meh, kas just nii hästi, aga enamvähem tõesti. "Jääb mulje, nagu oleksid mingi hawaiilane, kes peale sündi kohe laintesse paterdab, sest sealt ju need maailmatasemel surfarid üldiselt tulevad," arvas noormees.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 10:51 pm

"No ma pole maailma tasemel ka," mainis Zack õlgu kehitades. Ta rebis endiselt riigist välja. Thank god, et ta Miamist välja oli saaud. Kuigi noo. Enne kui uus tiim kokku ei tule ei saa ta siit linnast uuesti välja. Masendav. "Ja sina?" uuris nooruk.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:03 pm

Eh? "Mina?" ei saanud Marius esimese korraga aru, mida temalt tahetakse. "Prsh, kui sa mõtled seda, et kas mina ka maailmatasemel, siis kaugel sellest. Ma olen lihtsalt mingi allasurutud talent kuskil nimetus klubis, kuhu ükski talendiotsija ei tule," lausus noormees, laskmata pahameelel, mis vägisi üles tikkus, välja paista.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:08 pm

"Klubis?" küsis Zack kahtlevalt. Mis klubis? Üldsegi, mis mõttes klubis. Nooh, tema mõtles kohe nagu klubi klubi. Muusika ja värk, aga miks siis Canon seal on. Aah, tal oli veider hüüdnimi. Äkki ta laulis ja Canon oli ta stagename. Kõik oli võimalik ju. Või ei?

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:12 pm

"No jah," ütles Marius nüüd kergelt kulmu kortsutades. "Ma tahaks U21-s mängida, võistelda ikka nimekate koondistega, aga kuskil paadi all mängides ei ole see võimalik, kui isegi kohalikud hommikuhelbekarbikoondised võistelda ei taha," seletas nooruk. Jalgpall oli alati teema, millel ta oli võimeline tunde ja tunde tuliselt keerutama. Sellest, et Zack biiti ei tajunud, ta aru ei saanud.

Last edited by Marius Rigot on Tue Nov 15, 2011 11:24 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:20 pm

"Aah, jalka," noogutas Zack, kui talle viimaks kohale jõudis, mida Canon mõtles. Nooruk lasi end lauale kõhuli, olles nüüd Mariuse näole lähemal, samas see ei häirinud teda. Ta silmitses kutti. "Ja kaua sa mänginud oled?" küsis kutt.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:28 pm

"Kümme aastat tuleb ära," vastas Marius, kortsutades pisut kulmu, kui ta tagasi mõeldes arvutada üritas. "Kümme vist jah, kui ma õigesti mäletan," andis noormees lõpuks üsna veendunud vastuse. "Ei ole maailmataseme varjugi peal."
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:32 pm

"No aga vana sa oled alles? Mingi 20? Aega on alles. Tipus kükitavad ju mingid 25+ vanuses mehed," arvas Zack. Ega ta ka täpselt ei teadnud. "Pealegi, kui sa hea mängija oled, küll siis sind leitakse ka," uskus Zackhary kindlalt.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:45 pm

"Kahe päeva pärast olen 19," mainis Marius nii möödaminnes. Vanus oli ainult number, täisealiseks saades ei huvitanud enam kedagi, kui vana oldi. Mnjaa, Zacki jutus oli point. Pealegi võib see saade teda oluliselt aidata, näitamaks oma oskusi ka neile, kes seda hinnata oskavad. Peaasi, et Zackhary nüüd tema vanuse teemal nokkima ei hakka, sest ta on ilmselt üks noorimatest, kes saates osaleb. Meh. "Sa oled vist üsna vinge tegija," pakkus nooruk jutujätkuks. Kui juba spordist rääkisid....
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:51 pm

"Saad 19 alles. Wow," imestas Zack. Ta millegi pärast eeldas, et kutt on temast vanem. Sest tüüp oli temast turskem ja pikem? Ilmselt. See oli naljakas lausa, kuidas välimus inimeste arvamust sinu vanuse kohta mõjutas. Aga noo, see oli paratamatus ka. "Mina? Eiih," raputas Zack pead. "Ma alles ronin sinna üles," mainis kutt.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Tue Nov 15, 2011 11:56 pm

Ha. Marius vidutas silmi. "Mis 19-l viga on? Mis eesmärki see "wow" täitma pidi?" küsis ta kahtlustava pilguga. No on jah vanus hell teema, sest teda peetakse alati vähemalt 5 aastat vanemaks, kui ta tegelikult on - kamoon, ta sai 14-selt klubisse sisse, sest oli nii pikk ja käis siis juba koos isaga jõusaalis. Kapp olla on ju lahe, aga inimeste reaktsioonid, kui nad kuulevad tema tegelikku vanust, on küll üle võlli. Well... Leaving it beside... "Ma arvan küll, et sa oled juba praegu tegija. Vähemalt siin rannal," mainis Joachim muige saatel, heites pilgu ranna poole, mis eemal päris kitsana paistis. Trololo, tulge ja filmige nüüd. Parima tahtmise juures tuleksidki, paatidega või ujudes. Mis lust.
Back to top Go down
View user profile
Zack Calhoun
Admin

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Wed Nov 16, 2011 12:07 am

"Sa näed vanem välja. That's all," muigas Zack lõbusalt. Kus nüüd alles läks turri. Samas Zack võis vabalt Canonilt tappa ka saada, kui palju norib. Aga turris Canon oli ütlemata fun vaatepilt. Ta lebotas endiselt oma surfilaual kõhuli, käed-jalad vees. Nooruk vaatas Canonit ja muigas siis. "Ma olin juba päris kõrgel tegelikult," mainis ta. "Põhimõtteliselt olid kõik teed valla ja ma pidin ainult näitama, mida oskan. Aga mu tiim lagunes laiali ja siis ma kukkusin lihtsalt vastu maad või siis merepõhja, kui asja nii öelda," seletas nooruk.

Ninjakitty!
Back to top Go down
View user profile
Marius Rigot

Miniankeet

PostSubject: Re: Splash   Wed Nov 16, 2011 12:20 am

Tappa jah. Marius ei teinud kärbselegi liiga. Peksa said vaid need, kelle nägu talle ei meeldinud ja kes olid andnud põhjust, et see mittemeeldiv nägu segi taguda. "Aga see on ju hea, eks?" pidi noormees veenduma, et see ikka on tore ja mitte pähh omadus. Kuulnud Zackhary juttu, oskas Joachim selle peale vaid "Aia" öelda. Valus laks... "Kui sa järjekindlalt tööd teed ja vaeva näed, siis ma olen kindel, et sa saad tagasi sinna kõrgele ja veel kõrgemalegi," oli nüüd nooruki kord motivatsioonikõnet pidada.

OT: Lõpetame ära, trallalallalaa~
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Splash   

Back to top Go down

Splash
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2